شرایط و قوانین استفاده از خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَر

 کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَربه دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت سوپر مارکت اینترنتی پَپَرو ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سوپر مارکت اینترنتی پَپَراز سوی کاربر است.  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سوپر مارکت اینترنتی پَپَرمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَرتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سوپر مارکت اینترنتی پَپَرمسئولیت محتوای موجود در وبسایت خود به نشانی www.Papar.ir  را برعهده دارد و در صورت وجود هرگونه محتوایمغایر با ارزش‌های سوپر مارکت اینترنتی پَپَر در سایت‌های ثالث، مسوولیت آن متوجه مدیران سوپر مارکت اینترنتی پَپَر نخواهد بود.

  

تعریف مشتری یا کاربر:

  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَراقدام نماید.  مسوولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور وبسایت برعهده‌ی کاربران است و در صورت ارائه‌ی این اطلاعات به افراد غیر، سوپر مارکت اینترنتی پَپَرهیچگونه مسوولیتی در قبال پیامدهای ناشی از آن برعهده نمی‌گیرد.

مبنای احراز هویت و شناسایی کاربران، نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و کد ملی آنان است. در صورت ورود اطلاعات نادرست توسط کاربران، سوپر مارکت اینترنتی پَپَرهیچگونه تعهدی در قبال ضررهای مادی و معنوی ناشی از آن نخواهد داشت.

در مواردی كه سوپر مارکت اینترنتی پَپَربنا به دلایل مختلف از قبيل خرابی دستگاه‌های کامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رويدادهای اجتناب‌ناپذيرو یا حوادث قهریه، صدور بخشنامه‌های قانونی از طرف مراجع ذی‌صلاح و یا هرآنچه كه خارج از اختیار فروشگاه باشد، قادر به ارائه‌ی خدمات به کاربران نباشد، مسئوليتي متوجه سوپر مارکت اینترنتی پَپَرنخواهد بود.

چنانچه کاربر شرايط و مقررات فروشگاه و يا ساير قوانين مرتبط با خرید اینترنتی را رعايت نکند، سوپر مارکت اینترنتی پَپَرمختار خواهد بود تا علاوه بر پیگرد قانونی از طریق مراجع قضایی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه كاربری او را غيرفعال کرده و دسترسی به سایت را برای آن کاربر مسدود نماید

 

ارتباطات الکترونیکی:

  هنگامی که شما از خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَراستفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سوپر مارکت اینترنتی پَپَرایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سوپر مارکت اینترنتی پَپَربه صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

 همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سوپر مارکت اینترنتی پَپَربرای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سوپر مارکت اینترنتی پَپَررا در پروفایل خود لغو کنند.

 

 لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  sales@papar.ir  یا از بخش تماس با ما  با تکمیل فرم تماس با ما اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

  سوپر مارکت اینترنتی پَپَر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 سوپر مارکت اینترنتی پَپَر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سوپر مارکت اینترنتی پَپَر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سوپر مارکت اینترنتی پَپَر ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سوپر مارکت اینترنتی پَپَر جزئی از اموال سوپر مارکت اینترنتی پَپَر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصارسوپر مارکت اینترنتی پَپَر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش  و ارسال می‌‏شوند.